Tyler Ennis zostaje w Lakers

Opublikowane przez , 27 lipca 2017 w Newsy, Transakcje, 8 komentarzy

Rozgrywający Tyler Ennis podpisał dwuletni kontrakt z Jeziorowcami (drugi rok to opcja zespołu). Do tej pory wystąpił on w 22 spotkaniach w barwach złota i purpury (dwa razy w pierwszej piątce), w których to notował średnio 7.7 oczek, 2.4 asyst i 1.2 zbiórki w 17.8 minut spędzanych na parkiecie. Warto jednak podkreślić, że w ostatnim miesiącu sezonu zasadniczego 2016/17, Ennis pojawił się w siedmiu meczach, a w czterech nich, zanotował przynajmniej 10 punktów. W całej karierze natomiast, Tyler zdobywał zazwyczaj 4.2 punkty i 1.9 asyst w każdym rozegranym pojedynku.

8 komentarzy

 1. DrJ

  Spodziewałem się Clarka, ale od biedy Ennis może być, grunt że nie Rose. I tak mamy za sobą najlepsze offseason od lat i to przeprowadzone m.in. przez "idiotę" Magica.

 2. StaryFan
  DrJ napisał(a):Spodziewałem się Clarka, ale od biedy Ennis może być, grunt że nie Rose. I tak mamy za sobą najlepsze offseason od lat i to przeprowadzone m.in. przez "idiotę" Magica.

  Dlaczego wolisz Ennisa, niż Rose’a na minimalnych umowach? Masz dwóch szczeniaków na PG.
  Cóż jest przyszłościowego po najlepszym ‚offseason od lat"? – brak kolejnej beznadziejnej umowy – takie sobie pocieszenie. Wykorzystali sytuację z KCP, ale biorąc pod uwagę okoliczności, raczej tak sobie – deal na 2 lata byłby świetny pod wymianę, a tak to roczne wypożyczenie. Co za różnica , czy będą top 3 czy 5 przed loterią draftową. To ważne dla 76 i Bostonu.

 3. DrJ
  StaryFan napisał(a):Dlaczego wolisz Ennisa, niż Rose’a na minimalnych umowach? Masz dwóch szczeniaków na PG.
  Cóż jest przyszłościowego po najlepszym ‚offseason od lat"? – brak kolejnej beznadziejnej umowy – takie sobie pocieszenie. Wykorzystali sytuację z KCP, ale biorąc pod uwagę okoliczności, raczej tak sobie – deal na 2 lata byłby świetny pod wymianę, a tak to roczne wypożyczenie. Co za różnica , czy będą top 3 czy 5 przed loterią draftową. To ważne dla 76 i Bostonu.

  Wnioskuję, że miałby Rose być dla nich mentorem, dla tych szczeniaków. A nie znam osoby, która powierzyłaby mu popilnowanie psa, a co dopiero rolę mentora. Nie owijając w bawełnę-to jest głupek przecież. Fani LAL byli uradowani, że nie trafił do nas. Może w Cavs znowu sobie odpuści jakiś mecz bez powiadomienia włodarzy, zobaczymy.

  Kluby z dna ligi pozapychały sobie salary, więc mogło się okazać, że to był jedyny moment na spuszczenie umowy ruska.

  KCP, a w tle Rich Paul, nie poszedłby na umowę 1+1. Młodzi gracze o rosnącym potencjale szukają długich umów. KCP zapłacił za odrzucenie wcześniejszej propozycji Pistons, teraz poniekąd został zmuszony do rocznej umowy i szukania kasy w 2018 roku. Być może właśnie od Lakers. Nie wymienia się takiego gracza.

 4. StaryFan
  DrJ napisał(a):Wnioskuję, że miałby Rose być dla nich mentorem, dla tych szczeniaków.

  Nie, miałby uspokoić grę jak "talenty" zejdą na ziemię, a uwierz będzie to potrzebne.

  DrJ napisał(a):A nie znam osoby, która powierzyłaby mu popilnowanie psa, a co dopiero rolę mentora. Nie owijając w bawełnę-to jest głupek przecież. Fani LAL byli uradowani, że nie trafił do nas.

  Uhmm, i najmłodszy MVP w dziejach. Fani LAL niekoniecznie grzeszą nadmiarem IQ i to niekoniecznie BB IQ :). Vide dyskusja z kolegą Arturem K.

  DrJ napisał(a):Kluby z dna ligi pozapychały sobie salary, więc mogło się okazać, że to był jedyny moment na spuszczenie umowy ruska.

  Pojawiły się nowe kluby z dna ligi z wolnym salary.

  DrJ napisał(a):KCP, a w tle Rich Paul, nie poszedłby na umowę 1+1

  .
  Nie pisałem o 1+1, tylko o 2 latach. Równie dobrze mógłby za min kosić trawnik. To nie była sytuacja w której Paul mógłby dymać Pelinę, a właśnie to zrobił.

  DrJ napisał(a): Młodzi gracze o rosnącym potencjale szukają długich umów. KCP zapłacił za odrzucenie wcześniejszej propozycji Pistons, teraz poniekąd został zmuszony do rocznej umowy i szukania kasy w 2018 roku. Być może właśnie od Lakers. Nie wymienia się takiego gracza.

  A niby dlaczego się nie wymienia? AB jest półkę wyżej i został wymieniony. Max dla KCP, to takie samo bagno jak umowa Denga. Młodzi gracze o ograniczonym potencjale to większa wtopa, niż przepłacenie Bronka, Pau itd. Nie ma przeglądu pola, ciągu na obręcz, kreacji, nie gra p,n,r, i nic się nie zmieniło od wejścia do ligi. Nawet na dzisiaj jest przepłacony. Jest dobrym obrońcą, z taką sobie 3, nie ma nic więcej. Jedynie co może mu urosnąć to broda. Dokładnie takich graczy podpisujesz na wymianę.

  Ps. Ennis z kolei, to gracz w sam raz do pilnowania psa – nowy nabytek VB do pilnowania psa w GL (rudego z wąsem na TW umowie).
  Mając do wyboru Ennis – DR za min, zastanawiam się pół sekundy. Nie rozumiem umów TE, VB, AC, to kompletny szrot i wolałbym poczekać na okazję w zimie.

 5. StaryFan napisał(a):deal na 2 lata byłby świetny pod wymianę

  O jakiej wymianie Ty mówisz i kogo za KCP chciałbyś wyciągnąć?

  Celem Lakers było wyczyszczenie salary na przyszły offseason i mieliby to zniweczyć, tylko po to, żeby mieć rolsa na wymianę?

 6. StaryFan
  airmax napisał(a):Celem Lakers było wyczyszczenie salary na przyszły offseason i mieliby to zniweczyć, tylko po to, żeby mieć rolsa na wymianę?

  Uważasz, że KCP na spadającej umowie, nie byłby wart 1 rd picku? To też brakujący element dla 76, NOP i kilku innych. Obecna umowa i TK = zerowy asset, pykający 1 rok bez presji.

  Ps. Ile lat czyścisz salary na przyszły offseason?, po czym pojawiają się durne umowy i tak w koło. Jest szansa na aktywa – atakujesz, sprzedajesz, wychodzisz na prostę – Boston, 76, Min, Bucks, Denv nawet Sac, Phx, Mavs – w mniejszym stopniu, inna wersja to Knicks, Bulls i LAL. Bulls raz na 20 lat mają draft, Knicks wieczny burdel, LAL stracili rozum wraz ze śmiercią starego Bussa.

  Wolę mieć rolsa na pewną wymianę, niż mieć rolsa który da mi 2 zwycięstwa więcej na rok w którym o nic nie gram. Problem w tym, że ta umowa jest niewymienialna. Kupchak czyścił salary na przyszły offseason 3 lata i podpisał 3 umowy w najgorszym do tego roku. Do JC trzeba dołożyć 2 rd pick, do ruskiego #2, do Denga Panią Prezes z udziałami. Oczywiście PG zostawi MVP, aby wygrać 35 W z gówniarzami, LBJ wpadnie bo lubi palmy, DMC zostawi $ i AD, KD nie chce maxa i finału co rok. Jeżeli gołąb siedzi na dachu, trzymaj wróble w garści :).

 7. StaryFan napisał(a):Uważasz, że KCP na spadającej umowie, nie byłby wart 1 rd picku? To też brakujący element dla 76, NOP i kilku innych.

  Uważasz, że Sixers lub NOP oddaliby swoje 1st roundery za KCP? C’mon

  StaryFan napisał(a):Ps. Ile lat czyścisz salary na przyszły offseason?, po czym pojawiają się durne umowy i tak w koło.

  Nie porównywałbym obecnej sytuacji do lat poprzednich bo jest zupełnie nowe kierownictwo. Zeszłoroczny cyrk też spowodowany był kiepską sytuacją wewnątrz Lakers i przepychankami na górze.

  StaryFan napisał(a):Oczywiście PG zostawi MVP, aby wygrać 35 W z gówniarzami, LBJ wpadnie bo lubi palmy, DMC zostawi $ i AD

  Czy to z PG czy z Bronem wszystko rozbija się o to, jak Lakers będą wyglądać w przyszłym sezonie. Czy będą wyglądać jak zespół, który może zrobić kolejny krok. Jeśli tak będzie to ja jestem w stanie uwierzyć, że głośne nazwisko przyjdzie do LAL. I tutaj potrzebny jest cap space.

  Serio, czy dla picku z pierwszej rundy (niech już będzie, że ktoś odda pick za KCP) warto całkowicie zrezygnować z szansy na wyrwanie Brona i PG?

 8. StaryFan
  airmax napisał(a):
  StaryFan napisał(a):Serio, czy dla picku z pierwszej rundy (niech już będzie, że ktoś odda pick za KCP) warto całkowicie zrezygnować z szansy na wyrwanie Brona i PG?

  Facet celuje w małego maxa (na dzisiaj nie jest wart, ale może dostać). Ilu takich gości wyłowisz w roku z I rundy? Gdyby to było 36/2 Pelinka nie rozstawałby się z ładowarką do tel. I dlaczego rezygnujesz z szansy? Miałbyś taką samą szansę i asset w garści, bo taką umowę popchniesz zawsze.
  Dzisiaj nie masz nic, jak będzie świetny (jak na niego) zażąda max umowy, jak zrobi jakikolwiek progres, będzie chciał więcej. Na KCP LAL nie ugra nic, a była szansa, bo wpadł na rynek gdy $ i wakat na 2 posiadali tylko LAL.

  76 i NOP to pick z poza loterii i końcówka loterii 2018. Musiałby być głęboki draft aby za 14-18 pick nie chcieć młodego 3&D bez historii kontuzji.
  A gdyby to był 20-25, to lepiej go mieć, czy nie mieć? Pomijając powyższe ile masz na rynku takich 2? Przez najbliższe lata 1 – Avery Bradley, drugi to KCP. Wolałbym pozbyć się drugorundowych z JC na konto elastyczności. A do Julka i Jezuska w pakiecie, pasowałby jak znalazł.

Skomentuj