Rob Pelinka nowym menedżerem Lakers!

Opublikowane przez , 8 marca 2017 w Newsy, Transakcje, 2 komentarze

Zgodnie z plotkami, które krążyły w sieci od momentu wejścia Magica Johnsona do organizacji Lakers, Rob Pelinka został nowym menedżerem zespołu z Kalifornii. Wybrany kiedyś do najlepszej dziesiątki agentów sportowych magazynu Forbes, Pelinka w przeszłości miał okazję reprezentować m.in. Kobe’ego Bryanta. Ma on świetne kontakty z zawodnikami oraz innymi menedżarami z całej ligi, a na dodatek znakomicie zna zasady CBA, o czym wspomniał Magic Johnson przy podaniu oficjalnej informacji mediom. Ponadto warto także wspomnieć, że w przeszłości Rob był członkiem koszykarskiej drużyny Wolverines, która trzykrotnie awansowała do finałowej czwórki NCAA.

2 komentarze

  1. StaryFan

    Najlepszy ruch od czasu…..Gasola. Może Johnson w końcu przymknie dziób, bo robienie nowego „medźika” z każdego gamonia z pomarańczową, przestało być zabawne.

    Ale cóż można wymyślić z ruskim i zwłokami Denga? Zastrzelić – niehumanitarnie, zwolnić i wydłużyć umowę dla jednego, ale co z drugim? Musi się z nimi męczyć min jeszcze 2 lata.

  2. StaryFan napisał(a):Ale cóż można wymyślić z ruskim i zwłokami Denga? Zastrzelić – niehumanitarnie, zwolnić i wydłużyć umowę dla jednego, ale co z drugim? Musi się z nimi męczyć min jeszcze 2 lata.

    Może pomysł z wymianą Mozgova/Denga + jakiś asset do Nets.

Skomentuj