Kobe Bryant’s Muse

Opublikowane przez , 1 maja 2015 w Media, 5 komentarzy

Osobisty film dokumentalny Kobe’ego Bryanta przedstawia karierę pięciokrotnego mistrza NBA w bardzo nietypowy sposób. Nie jest to kolejny zbiór najlepszych zagrań, pochlebnych komentarzy i obrazków pełnych sukcesu. Lider Los Angeles Lakers postanowił opowiedzieć o swoim życiu tak, jakby opowiadał książkę. Kobe w tym wszystkim m.in. wspomina swoje trudne czasy z dzieciństwa i z początków w NBA, mówi o tym skąd czerpał inspiracje, od kogo uczył się bycia liderem, a także o swoich walkach – z samym sobą, czyli walce dobra i zła oraz z innymi trudnościami losu. Nie uciekł także od odpowiedzialności i przywołał pamiętny 2004 rok i jego trudny okres z żoną – Vanessą oraz to, jak on przełożył się na jego dalszą karierę. Kobe Bryant’s Muse pokazuje charakter MVP z 2008 roku zarówno na parkietach NBA, jak i poza nimi, a całość podzielona jest odpowiednio na siedem rozdziałów, które umiejętnie przeplatają się z głównym wątkiem – czyli procesem rehabilitacji po zerwaniu ścięgna Achillesa.

Niestety, nie masz uprawnień aby zobaczyć tę zawartość.

Tagi:

5 komentarzy

  1. Dzięki za wrzucenie, świetna sprawa. Nie oglądałem wcześniej, bo czekałem na wersję z napisami (z wygody ;) ). Oczywiście jak ktoś nie widział to polecam.

  2. Można ten film ściągnąć na dysk?

  3. Lukasz napisał(a):Można ten film ściągnąć na dysk?

    Sprawdź priv.

  4. Dzięki za napisy, film warty ogląd­nię­cia dla każ­dego Fana Kobasa i tych któ­rzy nie mają moty­wa­cji do sta­wa­nia się lepszym ;)

  5. Genialne!