Jordan Clarkson zwichnął bark

Opublikowane przez , 23 października 2015 w Newsy, Kontuzje, 1 komentarz

Podczas czwartkowego spotkania z Golden State Warriors, Jordan Clarkson został zmuszony do opuszczenia parkietu w drugiej kwarcie z powodu zwichnięcia prawego barku. Obrońca Jeziorowców podobno narzekał na silny ból i dlatego też w piątek przejdzie badanie rezonansem magnetycznym, które wykaże, jak bardzo poważny jest uraz. Nie zmienia to jednak faktu, że jego występ w meczu otwarcia stoi pod znakiem zapytania, co byłoby ogromną stratą dla zespołu.

To frustrujące, ponieważ spisywał się dla nas bardzo dobrze podczas tego preseasonu (…) Nie chcielibyśmy rozpoczynać tego sezonu bez niego. Zobaczymy jednak jak będzie – Byron Scott.

AKTUALIZACJA: Badanie rezonansem magnetycznym, któremu poddał się Jordan Clarkson, na szczęście nie wykazało nic nadzwyczajnego. Z tego powodu status obrońcy Lakers to day-to-day i niewykluczone, że fani złota i purpury będą mogli go zobaczyć już w pierwszym meczu sezonu zasadniczego 2015/16.

1 komentarz

  1. Na twitterze piszą, że wrócił do treningów, więc chyba na szczęście jego występ przeciwko Wilkom jest niezagrożony :)

    Kobe wciąż nie w pełni dyspozycji, ale znając jego stanie na głowie by wyjść na parkiet w meczu otwarcia.

Skomentuj