Anthony Brown stał się wolnym agentem

Opublikowane przez , 24 października 2016 w Newsy, Transakcje, 8 komentarzy

Tuż po zwolnieniu Yi Jianliana, Los Angeles Lakers pozbyli się również Anthony’ego Browna, który nie przekonał ich swoimi umiejętnościami oraz postawą na parkiecie. Wybrany rok temu w drafcie zawodnik, nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, grając zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Brown miał być typem gracza 3&D ale zarówno w obronie, jak i na dystansie bardzo zawodził. W ostatnim preseasonie notował zazwyczaj 3.2 oczka oraz 1.7 zbiórek na mecz, spędzając na parkiecie nieco ponad 8 minut. Roster Jeziorowców liczy więc obecnie 15 zawodników, a to oznacza, że w ekipie złota i purpury zostaną Metta World Peace oraz Thomas Robinson.

8 komentarzy

 1. Nie spodziewałem się, że zwolnią akurat jego ale faktycznie Antek musiał grać straszny piach na treningach. Dobrze, że młodzi będą mieli w szatni kogoś takiego jak Artest. Nie wiem czy na boisku jeszcze dużo da ale jednak poza nim to wartość ma nieocenioną

  Wysłane z mojego Letv X600 przy użyciu Tapatalka

 2. DrJ

  Jeśli Kupchak zrobił miejsce tylko pod Mettę, to krzyż na drogę. Jeśli natomiast Metta pójdzie do sztabu, a dadzą szansę np. Hunterowi, to wtedy ok. Wiem, że @matek się cieszy z jego pozostania, ale nie przesadzajmy z jego rolą. Już przecież sprowadzono weteranów w postaci Denga, Moza i Jose, żeby byli mentorami w szatni i na boisku. A ewentualnych zachowań w defensywie może Metta uczyć Ingrama również w dresie trenerskim.

  ps.mamy początek sezonu, a Lou i Young nadal na kontraktach w Lakers

 3. Czy Brown dał jakiś argument w poprzednim sezonie, żeby go zostawić? Czy po prostu miał zostać bo jest młody?

 4. DrJ

  Nie dał, podobnie jak Metta.

 5. DRJ.I bardzo dobrze że Lou i Young na kontraktach są co Clarkson ma grać po 48 minut na mecz według ciebie ? Po drugie Young w presezonie był najlepszy po Russelu . Będzie z niego pożytek

 6. DrJ

  Rozwój młodych graczy wymaga też odseparowania ich od takich toksycznych zawodników, jak Young czy Lou, więc liczę że nie dokończą sezonu u nas.

 7. Za Lou może jeszcze coś dostaną ale za Younga nawet 2 rundowego picku nie dostaniemy.

 8. Jak będzie Young grał na takim poziomie jak w preseason to widzę kilka ekip, które mogą nim być bardzo zainteresowane i dać za niego wartościowy asset.

  Ja tam jestem za sprzedażą Lou Williamsa od momentu kiedy pojawił się w Lakers i zdania nie zmieniam.

Skomentuj