08/11/2013 Lakers vs Pelicans

Opublikowane przez , 8 listopada 2013 w Media, Gameday, 2013 – 14, 0 komentarzy

New Orleans Pelicans

PREGAME Po meczu z Houston Rockets, Jeziorowców czeka pojedynek z Pelikanami w Nowym Orleanie. Ze względu na spotkanie back-to-back w składzie Mike’a D’Antoniego zabraknie Steve’a Nasha, za to na więcej minut będzie mógł liczyć Jordan Farmar. Początek o 2.00 czasu polskiego.

Data
8 listopada 2013, piątek o 2:00 czasu polskiego w hali New Orleans Arena, New Orleans

POSTGAME Los Angeles Lakers po słabej czwartej kwarcie przegrali ostatecznie z New Orleans Pelicans 85-96. Po raz kolejny fatalnie w ataku wypadł Pau Gasol, który nie wziął ciężaru gry na siebie i nie potrafił skutecznie wykończyć wielu akcji. Hiszpan trafił tylko 3 z 12 oddanych rzutów i zakończył mecz z dorobkiem 9 punktów (0 w drugiej połowie). Zdecydowanie zawiódł oczekiwania wszystkich fanów, szczególnie gdy Lakers potrzebowali go pod koniec spotkania. W drużynie przeciwnej z kolei Anthony Davis całkowicie zdominował centra Lakers i z 32 oczkami na koncie, był najlepszym zawodnikiem na parkiecie.